Main Menu

Login Form

Pomysł na imprezę

soap bubbles g4edc6664c 640Wynajmowanie samochodu na imprezy pracownicze to możliwość, z jakiej w renomowanych wypożyczalniach samochodów robi użytek znacznie więcej przedsiębiorców. Przede wszystkim decydują się na to managerowie przedsiębiorstw, jakie dopiero co pojawiły się w branży i nie mają pieniędzy na to, żeby kupować eleganckie pojazdy.

Czytaj więcej: Pomysł na imprezę

Sztuka wyboru – co zjeść w czasie wycieczki po mieście?

pexels olga lioncat 7245230Mnóstwo różnych restauracji, podsuwa nam możliwość dobierania w kulinariach. Zwiedzając Wrocław, w każdym miejscu spotykamy inną propozycję. Nie sposób jednakże zanegować, iż prym nadal utrzymują lokale z pizzą. Ów sławetny pełen składników okrąg to przeróżne konfiguracje smaków, lecz także niebanalna naturalność dzielenia się. Na czym polega nieprzerwany cud owego potrawy? Gdzie odkryjesz najlepszą pizzę we Wrocławiu obok tej?

Czytaj więcej: Sztuka wyboru – co zjeść w czasie wycieczki po mieście?

Na zapleczu placówek kulturowych

drawing g64c10bcce 640Po długim okresie, kiedy to pandemia trzymała nas w domu, masowo ruszyliśmy do placówek kulturalnych, oświatowych i rekreacyjnych. Zaspokojenie głodu wiedzy, sztuki i ogólnego towarzystwa ludzi, pozwoliło nam nie zwariować w tych i tak dziwnych czasach. Po odmrożeniu oferty konstruktywnego spędzenia czasu posypały się lawiną. Zapewnienie jednak samego repertuaru bez odpowiedniego miejsca nie miałoby sensu. Jak zatem właściciele punktów kulturowych radzą sobie z dbaniem o swoje nieruchomości?

Czytaj więcej: Na zapleczu placówek kulturowych

Copyright © 2022. clubfrancepologne.pl Rights Reserved.